Simon de Heer - Molen van ??? - Verkocht

Simon de Heer - Molen van ??? kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Simon de Heer - Molen van ??? kopen? Bied vanaf 40!Simon de Heer - Molen van ??? kopen? Bied vanaf 40!Simon de Heer - Molen van ??? kopen? Bied vanaf 40!Simon de Heer - Molen van ??? kopen? Bied vanaf 40!Simon de Heer - Molen van ??? kopen? Bied vanaf 40!Simon de Heer - Molen van ??? kopen? Bied vanaf 40!Simon de Heer - Molen van ??? kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Ivonne0602
FA. (2)

Lid sinds 2018
23 verkochte items
  • Simon de Heer (1885-1970)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1900
TechniekPotlood
DragerKarton
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen19.5 cm x 25.5 cm (h x b)
Lijst40 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een oudje van Simon de Heer uit begin 1900.
Komt uit erfenis en weet er eigenlijk niet veel van.
In goede staat en hele mooie oude lijst erom heen
Zijn er twee van.

Molen van ????

Simon de Heer (1885-1970)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Ivonne0602
FA. (2)

Lid sinds 2018
23 verkochte items
35 cm
40 cm
25.5 cm
19.5 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-08-2020 om 16:20
Eindtijd:29-11-2020 om 00:58
jrdeheer
29 nov. / 00:21
€ 40