Momadon Lanin Fathy : Aquarel – Afrikaanse vrouwen – Gesigneerd - 2003 - Verkocht

Momadon Lanin Fathy : Aquarel – Afrikaanse vrouwen – Gesigneerd - 2003  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Momadon Lanin Fathy : Aquarel – Afrikaanse vrouwen – Gesigneerd - 2003  kopen? Bied vanaf 1!Momadon Lanin Fathy : Aquarel – Afrikaanse vrouwen – Gesigneerd - 2003  kopen? Bied vanaf 1!Momadon Lanin Fathy : Aquarel – Afrikaanse vrouwen – Gesigneerd - 2003  kopen? Bied vanaf 1!Momadon Lanin Fathy : Aquarel – Afrikaanse vrouwen – Gesigneerd - 2003  kopen? Bied vanaf 1!Momadon Lanin Fathy : Aquarel – Afrikaanse vrouwen – Gesigneerd - 2003  kopen? Bied vanaf 1!Momadon Lanin Fathy : Aquarel – Afrikaanse vrouwen – Gesigneerd - 2003  kopen? Bied vanaf 1!Momadon Lanin Fathy : Aquarel – Afrikaanse vrouwen – Gesigneerd - 2003  kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Een  aquarel uit 2003 van de Gambiaanse kunstenaar Momadon Lanin Fathy met een voorstelling van 4 vrouwen .

Het werk is gesigneerd. Niet ingelijst. Deze aquarel verdient een mooi passe-partout en een lijst.

Afmetingen: Blad, 64 x 45 cm.

Conditie: De aquarel is in goede staat. Het papier heeft lichte vlekjes en kreukjes.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Zie ook de foto’s.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Afrikaanse vrouwen”).

Kunstenaar: Momadon Lanin Fathy.

Techniek: Aquarel .

Jaartal: 2003.

Afmetingen: Blad, 64 x 45 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Middenonder.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA). Bij verzending naar België via Postnl: 15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2849 verkochte items
Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:28-08-2015 om 14:56
Eindtijd:11-09-2015 om 20:56
huisje
04 sep. / 18:27
€ 7