FA. (3)

Monika Buch: Acryl op doek, Kruispunt

Monika Buch: Acryl op doek, Kruispunt kopen? Bied vanaf 250!
Monika Buch: Acryl op doek, Kruispunt kopen? Bied vanaf 250!Monika Buch: Acryl op doek, Kruispunt kopen? Bied vanaf 250!Monika Buch: Acryl op doek, Kruispunt kopen? Bied vanaf 250!Monika Buch: Acryl op doek, Kruispunt kopen? Bied vanaf 250!Monika Buch: Acryl op doek, Kruispunt kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  XKR

1 verkochte items
  • Monika Buch (1936)

Prachtig modern abstract schilderij met fascinerend lijnenspel.

Titel: Kruispunt

Gesigneerd en gedateerd op achterzijde : februari 1987 Monika Buch.

Afmeting 80cm x 80cm.

Zonder lijst.

Het schilderij is in prima staat en onbeschadigd.

Dit werk kan worden afgehaald (zonder verdere kosten) of worden bezorgd in overleg (kosten: 1 euro per gereden kilometer).

Starttijd:09-01-2017 om 10:24
Eindtijd:23-01-2017 om 10:24
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNederland