Monique Polak - pastel - Ellezelles-Wallonie zomertarwe - gesigneerd - Verkocht

Monique Polak - pastel - Ellezelles-Wallonie zomertarwe - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Monique Polak - pastel - Ellezelles-Wallonie zomertarwe - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Monique Polak - pastel - Ellezelles-Wallonie zomertarwe - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Monique Polak - pastel - Ellezelles-Wallonie zomertarwe - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Monique Polak - pastel - Ellezelles-Wallonie zomertarwe - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Monique Polak - pastel - Ellezelles-Wallonie zomertarwe - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
  • Monique Polak (1947)
TypeTekening / Aquarel

Grote Pasteltekening, ingelijst onder passe partout en glas. Houten Barth lijst. Gesigneerd aan de voorzijde met monogram en titel en gesigneerd aan de achterzijde. Gedateerd 2008.

Tekening is 60 x 70, met lijst 88 x 73, dikte lijst 3 cm.

Ophalen heeft de voorkeur, gelet op de grote glasplaat. Verzenden is mogelijk, tussen noppenfolie en platen, wel op risico van de koper.

Monique Polak (1947)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  loft
FA. (15)

454 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:13-10-2017 om 20:23
Eindtijd:20-10-2017 om 20:23
Mrspitou
20 okt. / 17:56
€ 40