Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
De bloemen van Jan Cremer. Zo zou dit prachtig mooie werk van Ellen Meuwese genoemd kunnen worden. Qua kleuren en warme uitstraling doet het niet onder voor zijn werk.
Materiaal: Inkt/verf op papier.
Titel: Z.T..
Afmetingen totaal, incl. lijst: 58 x 73 cm.
Afmetingen beeld: 37 x 52 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd.
Jaar: 1998.
Oplage: 1/1 Monoprint.
Ingelijst: Ja, in mooie houten BARTH-lijst. (Voor zo’n lijst + passe partout bent u normaal al ruim € 100,- kwijt!)
Conditie: In prima staat.
Oorspronkelijke galerie prijs is een veelvoud van de hier gevraagde prijs.
Afhandeling: Afhalen in Voorschoten (Tussen Leiden en Den Haag) geniet onze voorkeur en is uiteraard kosteloos.
Verzending door Post.nl met Track en Trace € 17,50. ALLEEN IN NEDERLAND!!
Voor Verzending met Swift Koeriers, ook naar België, zie de tarieven onderaan deze pagina. Hier komen wel € 4,- verpakking- en handlingskosten bij.
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 21-5-2018 om 15:06 |
Eindtijd | 28-5-2018 om 22:06 |