Mooi Grafisch werk van Klaas Gubbels uit 1997 : Zwarte Koffiekan met dubbel oor - Verkocht

Mooi Grafisch werk van Klaas Gubbels uit 1997 : Zwarte Koffiekan met dubbel oor kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Mooi Grafisch werk van Klaas Gubbels uit 1997 : Zwarte Koffiekan met dubbel oor kopen? Bied vanaf 350!Mooi Grafisch werk van Klaas Gubbels uit 1997 : Zwarte Koffiekan met dubbel oor kopen? Bied vanaf 350!Mooi Grafisch werk van Klaas Gubbels uit 1997 : Zwarte Koffiekan met dubbel oor kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  Axel
FA. (10)

112 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Klaas Gubbels (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi en karakteristiek werk van Klaas Gubbels.

Afmetingen inclusief nette, blankhouten lijst en Passe Partout zijn 63 x 73 cm

In potlood gesigneerd en gedateerd K. Gubbels '97

Tevens in potlood genummerd 300 / 400

Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:11-12-2016 om 18:42
Eindtijd:18-12-2016 om 18:47
mariadoumaschermer
18 dec. / 18:39
€ 350