Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd

Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!
Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!Bruno Dyckmans - Mooi origineel werk - "Fiery Planet 26" - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

722 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Bruno Dyckmans
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bruno Dyckmans (Lier, 1920 – Deurne, 1998)
Olieverf op papier, gemengde techniek.
“Fiery Planet 26” - Ikaros
Gesigneerd r.o.
Prachtig, kleurrijk en uniek werk.

Kunstschilder Bruno Dyckmans genoot zijn opleiding aan de Academies van Antwerpen en Berchem. Hij beoefende de neo-expressionistische schilderkunst, daarna de lyrische en kosmische abstractie met verkenning van de mythen van Icaros en Daidalos. Nadien keerde Dyckmans teruf tot de figuratieve schildering in een fel koloriet van figuren, meestal in groep.
Op zijn grafmonument leest men: “Kleur was zijn leven, en het leven werd kleur”.

Bruno Dyckmans

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

722 verkochte items
40.5 cm
50 cm
Starttijd:07-05-2022 om 09:43
Eindtijd:21-05-2022 om 15:07
Openingsbod€ 85
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland