Mooie kleuren Litho Lucebert '73: Man met Hond - Verkocht

Verkoopprijs: € 275,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (636)
  • Lucebert (1924-1994)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie kleurenlitho van Lucebert, man met hond.
Deze litho is mooi ingelijst en kan zo aan de muur, echter het -ontspiegeld- glas heeft een heel klein barstje in de onderhoek. Dit werk komt veel beter tot zijn recht met een nieuw ruitje, mede ook omdat ontspiegeld glas toch afbruik doet aan de prachtige kleuren van deze litho.
(nieuw stukje glas zijn de kosten niet).

Gesigneerd met potlood
Jaartal: 1973
Afmetingen: b x h = 65 x 50
Oplage: 189/225

Kan eventueel worden verzonden maar dan zonder lijst (verzendkosten TNT tarief + koker, ongeveer 12 euro).
Anders ophalen in Amsterdam/Diemen. Kan eventueel bezorgd worden in overleg (en tegen betaling) afhankelijk van het bezorgadres.
Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:11-05-2010 om 15:29
Eindtijd:01-06-2010 om 15:29
harb
18 mei / 19:37
€ 275