Jan Sierhuis - Mooie kleurenets - 1993 - 20/35 - Verkocht

Jan Sierhuis - Mooie kleurenets - 1993 - 20/35 kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sierhuis - Mooie kleurenets - 1993 - 20/35 kopen? Bied vanaf 85!Jan Sierhuis - Mooie kleurenets - 1993 - 20/35 kopen? Bied vanaf 85!Jan Sierhuis - Mooie kleurenets - 1993 - 20/35 kopen? Bied vanaf 85!Jan Sierhuis - Mooie kleurenets - 1993 - 20/35 kopen? Bied vanaf 85!Jan Sierhuis - Mooie kleurenets - 1993 - 20/35 kopen? Bied vanaf 85!Jan Sierhuis - Mooie kleurenets - 1993 - 20/35 kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

720 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35
Een zeer mooie kleurenets van Jan Sierhuis uit 1993.
Het werk is gesigneerd en genummerd, kleine oplage van 35 ex. Dit is nr 20.
Zal zonder passe partout verzonden worden.

Veilige verzending met Track&Trace.

Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-05-2022 om 09:28
Eindtijd:10-06-2022 om 19:22
An82Roby7
06 jun. / 22:40
€ 85