Mooie litho van Joseph Bruyn - Verkocht

Mooie litho van Joseph Bruyn kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Mooie litho van Joseph Bruyn kopen? Bied vanaf 1!Mooie litho van Joseph Bruyn kopen? Bied vanaf 1!Mooie litho van Joseph Bruyn kopen? Bied vanaf 1!Mooie litho van Joseph Bruyn kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

722 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho van Joseph Bruyn
In zeer goede staat.
Gesigneerd, gedateerd en voorzien van oplage.
Genummerd op een oplage van 300.

Bladmaten 33,5x25,5 cm, beeldmaten 22,5x18,5 cm.

Joseph BRUYN (Monrovia 1950- 2005 Maarn)

Was een schilder en tekenaar en leefde in Utrecht

Joseph Bruyn (1950-2005)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:28-02-2016 om 17:59
Eindtijd:06-03-2016 om 17:59
Biedingen (3)
joopschuite
05 mrt. / 06:38
€ 5
ART_at_HOME
04 mrt. / 16:36
€ 3
joopschuite
28 feb. / 23:48
€ 1