Mooie moderne kleurets van een zuid amerikaanse kunstenaar. - Verkocht

Mooie moderne kleurets van een zuid amerikaanse kunstenaar.  kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Wegens toekomstige beëindiging van mijn galerie / lijstenmakerij, ruim ik op deze ets.

Ik heb in het verleden een hele collectie etsen van zuid amerikaanse kunstenaars gekocht.

Zeer goede kwaliteit.  Gesigneerd en genummerd 30/75 afmetingen 56 x 38 cm, , beeldformaat 32, 5 x 19, 5 cm

Originele galeriewaarde € 205,00

Ophalen in Uitgeest

Verzenden kosten koper € 10, 00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:04-10-2014 om 16:27
Eindtijd:18-10-2014 om 16:27
Biedingen (7)
duit77
07 okt. / 17:47
€ 17
ronald57
07 okt. / 17:47
€ 15
ronald57
07 okt. / 01:08
€ 12
duit77
07 okt. / 01:08
€ 10
duit77
05 okt. / 00:12
€ 8
ronald57
05 okt. / 00:12
€ 6
duit77
04 okt. / 16:41
€ 1