Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932

Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932 kopen? Bied vanaf 45!Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932 kopen? Bied vanaf 45!Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932 kopen? Bied vanaf 45!Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932 kopen? Bied vanaf 45!Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932 kopen? Bied vanaf 45!Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932 kopen? Bied vanaf 45!Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932 kopen? Bied vanaf 45!Jan Frans Cantre - Mooie originele houtsnede - gesigneerd - 1932 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

722 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Jan Frans Cantre (1886-1931)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1932
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele en gesigneerde houtsnede van Jan Frans Cantre opgenomen in het in 1932 verschenen boek "Xylograph" 1886-1931 in beperkte oplage.
Titel: "Boerenkop"
Conditie: Oorspronkelijke houtsnede in goed staat, licht vergeeld en ouderdomsvlekken.
Gesigneerd en getiteld door de kunstenaar in potlood.

Net als zijn broer Jozef maakte Jan Frans Cantré deel uit van de 'Vijf' (met Frans Masereel, Henri Van Straten en Joris Minne) die na de Eerste Wereldoorlog de Vlaamse houtgraveerkunst renoveerden. Net als zijn broer kreeg hij zijn artistieke opleiding aan de Gentse Academie.

Jan Frans Cantre (1886-1931)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

722 verkochte items
24 cm
30 cm
Starttijd:03-08-2022 om 18:09
Eindtijd:17-08-2022 om 19:22
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland