Mooie Vaas van Mdina Glasfabriek Malta - Verkocht

Verkoopprijs: € 25,00

Mdina Glas

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43124 verkochte items
Alle items van deze verkoper (603)
  • Mdina Glas
TypeGlas / Keramiek
In opdracht geveild:

Prachtige vaas van Glasfabriek Mdina Malta.
De vaas is niet gesigneerd, maar onmiskenbaar Mdina glas.

De vaas is 18cm hoog en 13 cm doorsnede op het dikste punt.
De vaas is in zeer goede staat en vrij van aanslag.

Verzendkosten voor de koper, volgens TNT tarief. Of ophalen in Diemen/Amsterdam.

Mdina Glas

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43124 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:05-07-2010 om 09:17
Eindtijd:26-07-2010 om 09:17
arnold
17 jul. / 23:03
€ 25