Mooie zeefdruk van Nico Vrielink - Verkocht

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (316)

Lid sinds 2010
43345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (614)
  • Nico Vrielink (1958)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
  Zeer mooie zeefdruk van Nico Vrieling in zwart/grijs/geel.
Afmetingen: b x h: 45cm x 35cm
Gesigneerd: Met potlood + diepdrukstempel in het papier.
Oplage: 57/999
Ingelijst: Ja
Conditie: Perfecte staat

  Verzendkosten voor de koper (15 euro, aangetekend). Glasbreuk is eigen risico. Bij voorkeur ophalen in Amsterdam/Diemen (geen extra kosten). Ophalen kan op afspraak tussen 10.00u en 22.00u. Tevens in het weekend. Niet op Woensdag.
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:27-01-2011 om 10:08
Eindtijd:03-02-2011 om 10:08
KiewitKunst
30 jan. / 00:03
€ 50