Moricz Goth - Harbour of Douarnez, France. - Verkocht

Moricz Goth - Harbour of Douarnez, France. kopen? Bied vanaf 550!

Verkoopprijs: € 632,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  glaa
FA. (2)

Lid sinds 2018
17 verkochte items
  • Moricz Goth (1873-1944)
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 44 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi impressionistisch werk. In zeer goede conditie. Herkomst: particuliere verzameling.

Moricz Goth (1873-1944)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  glaa
FA. (2)

Lid sinds 2018
17 verkochte items
50 cm
40 cm
44 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 632,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-07-2020 om 11:56
Eindtijd:10-07-2020 om 19:04
sofarin
10 jul. / 18:50
€ 550