Elva - Morning coffee in Amsterdam - Verkocht

Elva - Morning coffee in Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
Elva - Morning coffee in Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Elva - Morning coffee in Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Elva - Morning coffee in Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Elva - Morning coffee in Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Elva - Morning coffee in Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
  • Elva (1970)
Jaartal2022
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst52 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij: acrylverf op doek.

Prachtig kunstwerk van de Amsterdamse kunstenares Elena Polyakova, die woont en werkt in Amsterdam. Het is rechtstreeks uit haar atelier verkregen en wordt geleverd met een echtheidscertificaat. Het item is in nieuwstaat en wordt volledig beschermd en verzekerd naar u verzonden.

Certificast van echtheid zit erbij.

Perfect

Elva (1970)

PoolsPoolsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  elen
FA. (20)

452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
52 cm
52 cm
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-07-2022 om 11:52
Eindtijd:01-08-2022 om 20:47
Biedingen (2)
Roland24
29 jul. / 18:47
€ 60
janvis
29 jul. / 13:51
€ 50