Mr. Brainwash - Met gouache bewerkte zeefdruk - Z.T., Portret Yves Saint Laurent - Ingelijst - Verkocht

Mr. Brainwash - Met gouache bewerkte zeefdruk - Z.T., Portret Yves Saint Laurent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 818,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Mr. Brainwash - Met gouache bewerkte zeefdruk - Z.T., Portret Yves Saint Laurent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mr. Brainwash - Met gouache bewerkte zeefdruk - Z.T., Portret Yves Saint Laurent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mr. Brainwash - Met gouache bewerkte zeefdruk - Z.T., Portret Yves Saint Laurent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mr. Brainwash - Met gouache bewerkte zeefdruk - Z.T., Portret Yves Saint Laurent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Mr. Brainwash - Met gouache bewerkte zeefdruk - Z.T., Portret Yves Saint Laurent - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
Alle items van deze verkoper (461)
  • Mr. Brainwash (1966)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2009
TechniekGouache
StijlStreet Art
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen72 cm x 50 cm (h x b)
Lijst99.5 cm x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Zeefdruk op dun behangpapier, gemaakt voor de L.A. Art Show in 2009. Ieder exemplaar is uniek door de met waterverf handgeschilderde details; de haren, de mond en de brilglazen.

Het werk is ook mooi ingelijst (het blad is meestal erg gegolfd door het gebruik van waterverf, maar dat is mooi strakgetrokken).

Streetart kunstenaars Mr. Brainswash is de hoofdpersoon in de Film van Banksy Film: Exit Through the Gift Shop.

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger. Voor items aangeboden door de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties zelf, gelden de volgende speciale voorwaarden.

Het werk geheel strak getrokken ingelijst. (Vrijwel altijd heeft dit werk sterke golving door het gebruik van waterverf. Dit is bij het inlijsten strak getrokken.)

Mr. Brainwash (1966)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
76.5 cm
99.5 cm
50 cm
72 cm
Dit item is verkocht voor 818,80(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-03-2022 om 11:06
Eindtijd:21-03-2022 om 19:11
Biedingen (45)
brl1972
21 mrt. / 19:02
€ 712
Kunstschatten
21 mrt. / 19:02
€ 662
brl1972
21 mrt. / 19:01
€ 611
Kunstschatten
21 mrt. / 19:01
€ 591
brl1972
21 mrt. / 19:00
€ 571
Kunstschatten
21 mrt. / 19:00
€ 551
brl1972
21 mrt. / 18:59
€ 520
Kunstschatten
21 mrt. / 18:59
€ 500
Kunstschatten
21 mrt. / 18:55
€ 491
alert
21 mrt. / 18:55
€ 471
alert
21 mrt. / 16:39
€ 470
Karelart
21 mrt. / 16:31
€ 450
alert
21 mrt. / 16:31
€ 431
Karelart
21 mrt. / 16:31
€ 411
alert
21 mrt. / 16:31
€ 391
Karelart
21 mrt. / 16:30
€ 371
alert
21 mrt. / 16:30
€ 351
Karelart
18 mrt. / 15:47
€ 322
NLKVAB
18 mrt. / 15:47
€ 302
Karelart
18 mrt. / 15:47
€ 240
NLKVAB
18 mrt. / 15:47
€ 220
Karelart
18 mrt. / 05:15
€ 176
Kees58
18 mrt. / 05:15
€ 166
Karelart
13 mrt. / 21:23
€ 156
ArtAtelier
13 mrt. / 21:23
€ 146
Karelart
13 mrt. / 21:23
€ 136
ArtAtelier
13 mrt. / 21:23
€ 126
Karelart
13 mrt. / 21:23
€ 116
ArtAtelier
13 mrt. / 21:23
€ 106
Karelart
13 mrt. / 21:23
€ 96
ArtAtelier
13 mrt. / 21:23
€ 86
Karelart
09 mrt. / 23:53
€ 76
Morris14
09 mrt. / 23:53
€ 66
Morris14
09 mrt. / 23:52
€ 50
Karelart
09 mrt. / 23:52
€ 45
Morris14
09 mrt. / 23:52
€ 40
Karelart
09 mrt. / 23:52
€ 35
Morris14
09 mrt. / 23:51
€ 30
Karelart
09 mrt. / 23:51
€ 25
Morris14
09 mrt. / 17:04
€ 20
perkedel
09 mrt. / 17:04
€ 15
Morris14
09 mrt. / 12:40
€ 10
ireentjeF
09 mrt. / 12:40
€ 5
Morris14
07 mrt. / 12:50
€ 3
nelleke1958
07 mrt. / 12:21
€ 1