Mr. Xu, origineel olieverf schilderij

Mr. Xu, origineel olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 190!
Mr. Xu, origineel olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 190!Mr. Xu, origineel olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 190!
  • Mr Xu

Afmetingen beeld: h. 70 cm x b. 120 cm
Gesigneerd: Ja
Oplage: origineel
Ingelijst: Nee
Materiaal: prachtig helder olieverf schilderij
Conditie: Nieuwstaat,
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Het schilderijn kunnen wij ook via een koerier bij u laten bezorgen. Altijd in overleg en kosten altijd voor de koper

Mr Xu

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

952 verkochte items
Starttijd:18-07-2015 om 21:47
Eindtijd:31-07-2015 om 21:47
Openingsbod € 190
Objectlocatie Nederland