Dirkje Kuik - Muis, litho - Verkocht

Dirkje Kuik - Muis, litho kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Muis, litho kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Muis, litho kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Muis, litho kopen? Bied vanaf 55!Dirkje Kuik - Muis, litho kopen? Bied vanaf 55!
  • Dirkje Kuik (1929-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Bekend, karakteristiek werk van Dirkje Kuik.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (16/200).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 64cm x 44cm (blad), 32cm x 19cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-01-2023 om 19:36
Eindtijd:14-01-2023 om 19:13
freekvanzonsbeek
14 jan. / 13:25
€ 55