Muse - Mixed media op papier, 42x30 cm. - Verkocht

Muse - Mixed media op papier, 42x30 cm. kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 85,00

Muse - Mixed media op papier, 42x30 cm. kopen? Bied vanaf 70!Muse - Mixed media op papier, 42x30 cm. kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Kunstig
FA. (9)

265 verkochte items
  • Peter Klashorst (1957)
TypeTekening / Aquarel

Origineel werk van Peter Klashorst, gemengde techniek op dik 200 grams papier.
Afmetingen 30x42 cm. Gemaakt en gesigneerd in Phnom Penh/Amsterdam in 2014.
Let op: er circuleert veel vals werk van Peter Klashorst op internet.
De hoogste bieder krijgt als bewijs van echtheid een digitale foto toegestuurd waarop de kunstenaar het werk toont.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(26)
Geplaatst door  Kunstig
FA. (9)

265 verkochte items
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:26-05-2014 om 21:49
Eindtijd:31-05-2014 om 21:49
Biedingen (5)
thelowelands
31 mei / 15:52
€ 85
6232
30 mei / 07:43
€ 80
thelowelands
30 mei / 07:43
€ 80
6232
30 mei / 01:29
€ 75
thelowelands
27 mei / 23:13
€ 70