Henk Visch - My origin matters less than my destination

Henk Visch - My origin matters less than my destination kopen? Bied vanaf 65!
Henk Visch - My origin matters less than my destination kopen? Bied vanaf 65!Henk Visch - My origin matters less than my destination kopen? Bied vanaf 65!
  • Henk Visch (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2012
TechniekLitho
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste
Fraaie zeefdruk van multi-talent Jan Wolkers. Uitgebracht ter ere van zijn zeventigste verjaardag. Gesigneerd en als serie genummerd door de kunstenaar. Nieuwstaat, uit la van een verzamelaar. Geen daglicht gezien.
U kunt het werk komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.

Het werk kan worden opgehaald, verzonden  worden per post.
Wij kunnen uw aankopen tijdens de pandemie gratis opslaan.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Henk Visch (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (13)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
42 cm
58 cm
Sluit over 3d 4u 17m 20s
Huidig bod€ 65
Volgend minimum bod: € 75
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:13-09-2022 om 12:08
Eindtijd:27-09-2022 om 22:37
hugocampus
vandaag / 10:55
€ 65