Naakt vrouwtje met plakband, 47 x 37, kleuenlitho handgesigneerd, ingelijst

Naakt vrouwtje met plakband, 47 x 37, kleuenlitho handgesigneerd, ingelijst kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  annemarijke
FA. (1)

22 verkochte items
  • Kees Salentijn (1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Aan de linkerkant is een stukje plakband verwerkt. De prijs is inclusief lijst.

Starttijd:10-07-2016 om 14:41
Eindtijd:15-07-2016 om 22:41
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieNederland