NAAKT ZONNEN IN DE DUINEN van C van OEL - Verkocht

NAAKT ZONNEN IN DE DUINEN van C van OEL kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 35,00

NAAKT ZONNEN IN DE DUINEN van C van OEL kopen? Bied vanaf 1!NAAKT ZONNEN IN DE DUINEN van C van OEL kopen? Bied vanaf 1!NAAKT ZONNEN IN DE DUINEN van C van OEL kopen? Bied vanaf 1!NAAKT ZONNEN IN DE DUINEN van C van OEL kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Cor van Oel (1899-1979)

CORNELIS VAN OEL

NAAKT ZONNENBADEN IN DE DUINEN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 24 X 30 CM

gesigneerd rechts onder OEL

IN EEN OUDE LIJST IN DE MAAT 35 X 40

GOEDE STAAT NA WAT VERFHERSTELLING, WEL WAT CRAQUELÉ DES TIJDS

Kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:22-04-2015 om 19:33
Eindtijd:03-05-2015 om 19:38
Biedingen (13)
15098
03 mei / 19:29
€ 35
NFW
03 mei / 19:29
€ 30
15098
03 mei / 19:29
€ 26
NFW
29 apr. / 23:07
€ 19
Welkoop
29 apr. / 23:07
€ 17
NFW
29 apr. / 23:06
€ 15
Welkoop
29 apr. / 23:06
€ 13
NFW
29 apr. / 21:18
€ 11
Welkoop
26 apr. / 21:43
€ 9
15098
26 apr. / 16:05
€ 7
Welkoop
26 apr. / 16:05
€ 5
15098
26 apr. / 13:23
€ 3
Welkoop
24 apr. / 14:23
€ 1