Arie Kater - naakt - Verkocht

Arie Kater - naakt kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Arie Kater - naakt kopen? Bied vanaf 60!Arie Kater - naakt kopen? Bied vanaf 60!Arie Kater - naakt kopen? Bied vanaf 60!Arie Kater - naakt kopen? Bied vanaf 60!Arie Kater - naakt kopen? Bied vanaf 60!Arie Kater - naakt kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  daafse
FA. (1)

42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Arie Kater (1922-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

* Een bekende Amsterdamse schilder en tekenaar was Arie Kater. Hij was jarenlang docent aan de Rijksacademie voor beeldende kunsten. Hij heeft o.a. een prachtig schilderij van acteur Ko van  Dijk gemaakt. Dit hangt in de eregalerij van de stadsschouwburg in Amsterdam. Meer werk van Arie Kater is te vinden  in het Henriette Polak museum in Zutphen.
* Postume uitgave* Gedrukt door steendrukkerij Aad Hekker

niet verkleurd

Arie Kater (1922-1977)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  daafse
FA. (1)

42 verkochte items
23.5 cm
36 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2020 om 08:14
Eindtijd:10-08-2020 om 22:38
Biedingen (3)
Keptunkurk
10 aug. / 22:27
€ 80
opveld
10 aug. / 22:27
€ 72
opveld
10 aug. / 11:24
€ 60