Christine Spierings - "Naakt" - Verkocht

Christine Spierings - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!
Christine Spierings - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!Christine Spierings - "Naakt" kopen? Bied vanaf 50!
  • Christine Spierings (1943)
Jaartal1998
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen1.35 cm x 1.10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Inspirerend werk van Christine Spierings.
Zij schildert de multiculturele stad Amsterdam in felle kleuren
heel direct en expressief.
Vele tentoonstellingen in binnen- alsook in het buitenland.

n.b. in verband met grootte werkstuk gelieve af te halen in Rotterdam.

Zeer goed.

Christine Spierings (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Gerrit1
FA. (1 )

Lid sinds 2017
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
1.1 cm
1.35 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-10-2020 om 06:42
Eindtijd:30-10-2020 om 22:09
Beau_2801
30 okt. / 17:34
€ 50