Tjeerd Bottema - Naar de kooi - Verkocht

Tjeerd Bottema - Naar de kooi kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Tjeerd Bottema - Naar de kooi kopen? Bied vanaf 70!Tjeerd Bottema - Naar de kooi kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  wijnengijswijt

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Tjeerd Bottema (1884-1978)
TypeGrafiek tot 1900
Jaartal1884
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 42 cm (h x b)
Lijst25 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schaapskooi - Herder met kudden schapen voor een oude schaapskooi

Sfeervolle ets, ingelijst en in goede staat

Tjeerd Bottema (1884-1978)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  wijnengijswijt

Lid sinds 2019
1 verkochte items
55 cm
25 cm
42 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-10-2019 om 16:43
Eindtijd:18-04-2020 om 13:46
ElineE
18 apr. / 10:12
€ 60