Margot de Jager - Nachtduivel - Verkocht

Margot de Jager - Nachtduivel kopen? Bied vanaf 15!
Margot de Jager - Nachtduivel kopen? Bied vanaf 15!Margot de Jager - Nachtduivel kopen? Bied vanaf 15!
  • Margot de Jager (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 exemplaren

Vroeg werk van De Jager. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Margot de Jager (1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (99)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
43 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-11-2022 om 14:42
Eindtijd:15-11-2022 om 21:27
Biedingen (2)
beeldman
15 nov. / 19:32
€ 20
emiliomosini
14 nov. / 22:47
€ 15