Nana Derksema, ets/monotype 2/10, Reizen zonder landkaart II - Verkocht

Nana Derksema, ets/monotype 2/10, Reizen zonder landkaart II kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  ingedebeus
FA. (2)

79 verkochte items
  • Nana Derksema (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Nana Derksema
titel: Reizen zonder landkaart II
formaat: 60x50 cm, incl (zwarte) lijst.
techniek: ets/monotype 2/10

Het werk is in goede staat. Het werk is gesigneerd.

Dit werk kan worden afgehaald (zonder verdere kosten)
Verzendkosten op aanvraag. Gebruik de button 'Vraag de verkoper'

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:24-11-2016 om 14:57
Eindtijd:01-12-2016 om 14:57
EldertWalter
01 dec. / 13:07
€ 25