Natuurgetrouwe aquarel van een stier - zeer mooi - Verkocht

Natuurgetrouwe aquarel van een stier - zeer mooi kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,00

Natuurgetrouwe aquarel van een stier - zeer mooi kopen? Bied vanaf 1!Natuurgetrouwe aquarel van een stier - zeer mooi kopen? Bied vanaf 1!Natuurgetrouwe aquarel van een stier - zeer mooi kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Fijn uitgewerkte aquarel van een stier.
Linksonder met potlood gesigneerd, voor mij onleesbaar.
In perfecte staat.
Maten 15x20 cm

Verzendkosten 10 euro, wordt degelijk verpakt verzonden.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:21-04-2015 om 15:01
Eindtijd:26-04-2015 om 15:01
Biedingen (3)
Janvanw
26 apr. / 14:24
€ 5
wimsart
26 apr. / 14:24
€ 5
Janvanw
25 apr. / 08:34
€ 1