Niet of onleesbaar gesigneerd - Nel Vreugdenhil - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Nel Vreugdenhil kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Nel Vreugdenhil kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nel Vreugdenhil kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nel Vreugdenhil kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Nel Vreugdenhil kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  atelierm
FA. (1)

19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1990
TechniekAquarel
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 13 cm (h x b)
Lijst26 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Over de kunstenares:
De Nederlandse kunstenares Nel Vreugdenhil-Verhave heeft veel werken in aquarel gemaakt. Ze heeft op diverse locaties geëxposeerd.

Over het werk:
Betreft een aquarel van Nel Vreugdenhil-Verhave uit 1990. Werk in herfstkleuren. Rechtsonder gesigneerd met monogram 'NV' en gedateerd '90'.

Het werk is in goede staat.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(43)
Geplaatst door  atelierm
FA. (1)

19 verkochte items
26 cm
26 cm
13 cm
13 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-05-2022 om 13:06
Eindtijd:17-05-2022 om 19:15
Biedingen (5)
WardV
17 mei / 11:04
€ 10
hdhollos
04 mei / 14:33
€ 5
Mieske
04 mei / 14:32
€ 3
hdhollos
04 mei / 14:32
€ 3
Mieske
03 mei / 18:55
€ 1