Nel Waller Zeper : Ets , Mama Chipiba – Gesigneerd – 1972 - Verkocht

Nel Waller Zeper : Ets , Mama Chipiba – Gesigneerd – 1972  kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Nel Waller Zeper : Ets , Mama Chipiba – Gesigneerd – 1972  kopen? Bied vanaf 15!Nel Waller Zeper : Ets , Mama Chipiba – Gesigneerd – 1972  kopen? Bied vanaf 15!Nel Waller Zeper : Ets , Mama Chipiba – Gesigneerd – 1972  kopen? Bied vanaf 15!Nel Waller Zeper : Ets , Mama Chipiba – Gesigneerd – 1972  kopen? Bied vanaf 15!Nel Waller Zeper : Ets , Mama Chipiba – Gesigneerd – 1972  kopen? Bied vanaf 15!Nel Waller Zeper : Ets , Mama Chipiba – Gesigneerd – 1972  kopen? Bied vanaf 15!Nel Waller Zeper : Ets , Mama Chipiba – Gesigneerd – 1972  kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Nel Waller Zeper (1934)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets, droge naald, uit 1972 van de Nederlandse kunstenares Nel Waller Zeper (1934).

-Handgesigneerd, -getiteld en –gedateerd met potlood. Een 8e druk. Ook drukgesigneerd d.m.v. het monogram van de kunstenares “NZW”.

-Het werk is niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.

-Afmetingen: Blad, 43 x 38 cm. Beeld / ets, 30 x 25 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

(Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog een ets van Nel Waller Zeper ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).

Informatie over de kunstenaar:

Cornelia Elisabeth (Nel) Waller Zeper (Haarlem, 14 oktober 1934) is een Nederlands graficus en tekenaar.

Waller Zeper studeerde aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam (1951-1955) als leerling van Johan van Zweden, Ap Sok en Lex Metz. Ze trok naar het buitenland en vervolgde haar opleiding aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten van Antwerpen (1955-1956), de École nationale supérieure des beaux-arts (1956-1957) en de Académie de la Grande Chaumière in Parijs (1957). Ze trouwde een aantal jaren na haar terugkomst met de dichter Frans Obers (1924-1968). Ze woonden een aantal jaren in de Pyreneeën en vanaf 1964 in Amsterdam.

Waller Zeper maakte met name droge-naaldprenten en tekeningen met Oost-Indische inkt, aquarel, krijt of houtskool, met mensen, planten en dieren als onderwerp. Ze illustreerde onder meer artikelen van haar man en in 1990 de dichtbundel Sporadisch van Carla Dura.

Waller Zeper sloot zich aan bij onder andere De Brug, De Onafhankelijken, de Gooische Schildersvereniging en het Vrouwen Kunst Kollektief. Ze exposeerde meerdere malen, onder meer met De Brug bij het Stedelijk Museum Amsterdam.

(Bron: Wikipedia)

Titel: “Mama Chipiba”.

Kunstenaar: Nel Waller Zeper.

Techniek: Ets, droge naald, op papier.

Jaartal: 1972.

Ingelijst: Nee.

Afmetingen: Blad, 43 x 38 cm. Beeld / ets, 30 x 25 cm.

Gesigneerd: Linksonder.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:01-02-2018 om 11:28
Eindtijd:08-02-2018 om 20:28
Braamberg
01 feb. / 13:10
€ 15