Nelly van den Boom-Hukkelhoven - Boeket

Nelly van den Boom-Hukkelhoven - Boeket kopen? Bied vanaf 1!
Nelly van den Boom-Hukkelhoven - Boeket kopen? Bied vanaf 1!Nelly van den Boom-Hukkelhoven - Boeket kopen? Bied vanaf 1!
  • Nelly van den Boom-Hukkelhoven (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen26 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/30

Mooie ets ' Boeket' van de Limburgse kunstenaar  Nelly van der Boom. leerling van Frans Witte (Meerssen). Met potlood gesigneerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Nelly van den Boom-Hukkelhoven (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
26 cm
26 cm
Sluit over 5d 19u 22m 20s
Openingsbod€ 1
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:25-11-2022 om 09:12
Eindtijd:09-12-2022 om 15:00