Piet Brandjes - Nevel over de vaart in Noord-Holland -aquarel 1986-

Piet Brandjes - Nevel over de vaart in Noord-Holland -aquarel 1986- kopen? Bied vanaf 45!
Piet Brandjes - Nevel over de vaart in Noord-Holland -aquarel 1986- kopen? Bied vanaf 45!Piet Brandjes - Nevel over de vaart in Noord-Holland -aquarel 1986- kopen? Bied vanaf 45!Piet Brandjes - Nevel over de vaart in Noord-Holland -aquarel 1986- kopen? Bied vanaf 45!Piet Brandjes - Nevel over de vaart in Noord-Holland -aquarel 1986- kopen? Bied vanaf 45!
  • Piet Brandjes (1919)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1986
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
Lijst71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige, sfeervolle aquarel van de kunstenaar van het licht Piet Brandjes gedateerd 1986. Mistige zomer ochtend in Noord-Hollands landschap. Solide wit gelakte Barthlijst achter glas.
E.e.a. in zeer goede staat. Vanwege formaat en gewicht alleen af te halen in Utrecht.

Piet Brandjes (1919)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

517 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
91 cm
71 cm
65 cm
45 cm
Starttijd:12-11-2022 om 19:38
Eindtijd:22-11-2022 om 22:49
Openingsbod € 45
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie