Nic Jonk - Amante

Nic Jonk - Amante kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Nic Jonk (1928-1994)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde zeefdruk

  • Genummerd (E/A) en gesigneerd
  • Met de hand gedrukt op geschept papier door meesterzeefdrukker Wout van der Vet
  • Gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Starttijd:14-05-2022 om 17:32
Eindtijd:18-05-2022 om 20:27
Openingsbod€ 135
ObjectlocatieDen Haag, Nederland