Nic Jonk - Liefdeskoppel

Nic Jonk - Liefdeskoppel kopen? Bied vanaf 95!
Nic Jonk - Liefdeskoppel kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Liefdeskoppel kopen? Bied vanaf 95!Nic Jonk - Liefdeskoppel kopen? Bied vanaf 95!
  • Nic Jonk (1928-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren
Mooie zeefdruk van Nic Jonk. Het werk is in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of per koerier toegestuurd krijgen.

Starttijd:25-03-2022 om 19:39
Eindtijd:08-04-2022 om 21:11
Openingsbod € 95
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland