Nic Jonk, zeefdrukk

Nic Jonk, zeefdrukk kopen? Bied vanaf 75!
Nic Jonk, zeefdrukk kopen? Bied vanaf 75!Nic Jonk, zeefdrukk kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Woutertje

0 verkochte items
  • Nic Jonk (1928-1994)
TypeTekening / Aquarel

1980 oplage 150 deze is 71.

inclusief lijst, afmeting 66 bij 52 cm, gesigneerd.

liever afhalen.

Starttijd:03-04-2015 om 16:38
Eindtijd:17-04-2015 om 16:38
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNederland