Nico Berkhout - Rode tulpen in vaas..... - Verkocht

Nico Berkhout - Rode tulpen in vaas..... kopen? Bied vanaf 120!
Nico Berkhout - Rode tulpen in vaas..... kopen? Bied vanaf 120!Nico Berkhout - Rode tulpen in vaas..... kopen? Bied vanaf 120!Nico Berkhout - Rode tulpen in vaas..... kopen? Bied vanaf 120!Nico Berkhout - Rode tulpen in vaas..... kopen? Bied vanaf 120!Nico Berkhout - Rode tulpen in vaas..... kopen? Bied vanaf 120!
  • Nico Berkhout (1915)
Jaartal1966
DragerHardboard
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 38 cm (h x b)
Lijst66 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stilleven Rode tulpen in vaas.....olieverf op paneel van de 2e generatie  Bergense school schilder Nico   G  Berkhout......mooie " sterke " kleuren. ( in originele lijst gemaakt door kunstenaar 1966  ).

Nico Berkhout (1915)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  reja64
FA. (8)

90 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
48 cm
66 cm
38 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-01-2021 om 22:53
Eindtijd:05-02-2021 om 21:52
Senator
04 feb. / 22:12
€ 120