Nico Koster - Nico Koster: Fotografie, Ingelijst, Indonesie - Verkocht

Nico Koster - Nico Koster: Fotografie, Ingelijst, Indonesie kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Nico Koster - Nico Koster: Fotografie, Ingelijst, Indonesie kopen? Bied vanaf 30!Nico Koster - Nico Koster: Fotografie, Ingelijst, Indonesie kopen? Bied vanaf 30!Nico Koster - Nico Koster: Fotografie, Ingelijst, Indonesie kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Nico Koster (1940)
TypeFotografie
TechniekC-Print
StijlOriëntaals
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 42 cm (h x b)
Lijst52 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
JC 243
Nico Koster
Indonesië
Fotografie
Ingelijst: 52x42 cm

Lijst is gedateerd

Nico Koster (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
42 cm
52 cm
42 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-04-2020 om 16:43
Eindtijd:19-04-2020 om 22:02
b1503
13 apr. / 21:18
€ 30