Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 - Verkocht

Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 195,00

Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!Nico Koster - Ingelijste foto van David Bowie in het Amstel Hotel Amsterdam 1973 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Nico Koster (1940)
TypeFotografie
TechniekDigitale Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 26.5 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een grote ingelijste foto van David Bowie (1947-2016) gemaakt door de Nederlandse fotograaf Nico Koster, op 13 februari 1973 in het Amstel Hotel in Amsterdam.
    -Door de fotograaf later opnieuw afgedrukt op Fujicolor Professional Paper en gesigneerd met stift rechtsonder.
    -Voorzien van blindstempel “Studio Nico Koster Art Projects”.

    -Ingelijst in een metalen lijst met passe-partout en glasplaat.

    -Afmeting: Lijst, 51 x 41 cm. Fotoblad, 45,5 x 30,5 cm. Binnenmaat passe-partout, 39,5 x 28,5 cm. Beeld/foto, 35 x 26,5 cm.

    -Conditie: De foto is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s.

    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de fotograaf:

    Nico Koster (1940) is een veelzijdig fotograaf. Hij reisde met Corneille naar Cuba, vereeuwigde de Bed-in for Peace actie van John Lennon en Yoko Ono en was als fotojournalist getuige van dramatische gebeurtenissen zoals de trainkaping bij De Punt en de bezetting van het Indonesisch Consulaat in Amsterdam (1975). Foto's van die laatste gebeurtenis leverden hem in 1975 de tweede prijs op in de categorie Nieuws van World Press Photo. In 1983 won hij de Zilveren Camera.

    David Robert Jones, beter bekend onder zijn artiestennaam David Bowie, (Brixton, Londen, 8 januari 1947 – New York, 10 januari 2016 was een Brits zanger, songwriter, muziekproducent en acteur. Hij wordt beschouwd als een van de invloedrijkste rockmuzikanten vanaf de jaren zestig tot heden.

    David Bowie werd bekend door wereldhits zoals Space Oddity, Changes, Life on Mars?, Ziggy Stardust, Let's Dance, Absolute Beginners, Heroes, Where Are We Now? en Blackstar. Bowie deed ook een aantal succesvolle duetten o.a. Under Pressure (met Queen), Dancing in the Street (met Mick Jagger) en Tonight (met Tina Turner). Daarnaast was hij bekend van zijn verschillende imago's, die vooral in zijn glamrock-periode in de jaren zeventig excentriek te noemen waren. David Bowie was naast zijn carrière als artiest ook acteur in diverse films en producer van andere artiesten.

    (bron: Wikipedia)

    Afhandeling:

    -De ingelijste foto kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -De ingelijste foto kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Gratis verzending.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

De foto is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s.

Nico Koster (1940)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
41 cm
51 cm
26.5 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:17-12-2019 om 15:45
Eindtijd:30-12-2020 om 19:19
Biedingen (24)
ErikjanH
30 dec. / 19:10
€ 195
onnowessel
30 dec. / 19:10
€ 185
ErikjanH
30 dec. / 19:08
€ 175
onnowessel
30 dec. / 19:08
€ 165
onnowessel
30 dec. / 19:06
€ 160
Francisca1966
30 dec. / 19:06
€ 150
onnowessel
30 dec. / 19:06
€ 140
Francisca1966
30 dec. / 18:39
€ 130
onnowessel
30 dec. / 18:39
€ 120
Francisca1966
30 dec. / 18:39
€ 110
onnowessel
28 dec. / 21:17
€ 100
Francisca1966
28 dec. / 21:17
€ 90
onnowessel
27 dec. / 16:42
€ 80
MVink
27 dec. / 16:42
€ 70
MVink
26 dec. / 13:43
€ 60
Rosser
22 dec. / 01:37
€ 50
tjoepe
22 dec. / 01:37
€ 50
Rosser
18 dec. / 16:02
€ 30
bavaff
18 dec. / 16:02
€ 25
Rosser
18 dec. / 16:02
€ 20
bavaff
18 dec. / 16:02
€ 15
Rosser
17 dec. / 22:47
€ 10
coyote
17 dec. / 22:47
€ 5
coyote
17 dec. / 20:57
€ 1