Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst - Verkocht

Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!Nico Molenkamp - gouache op papier ‘zonder titel’ - 1953 - ingelijst kopen? Bied vanaf 325!
  • Nico Molenkamp (1920-1998)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1953
TechniekGouache
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 22 cm (h x b)
Lijst54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een fraai werk op papier van Nico Molenkamp uit 1953.
Naar alle waarschijnlijkheid is de afgebeelde dame de vrouw van Nico Molenkamp, Rietje.

Het werk is gesigneerd en gedateerd, links onder.
De gouache is in goede conditie.

Dit item is verkocht voor 373,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-08-2022 om 21:13
Eindtijd:20-08-2022 om 19:06
markkoper
10 aug. / 09:03
€ 325