Nico Molenkamp - Vogel

Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!
  • Nico Molenkamp (1920-1998)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage118/150
In Molenkamps werk lijkt het bovendien zelden om de representatie van bestaande personages te gaan. Hij kadert zijn onderwerpen op speciale en bijna filmische wijze. Alle figuren zijn deels ‘afgesneden’. Het is alsof hij, als een cameraman, iedere keer opnieuw inzoomt op zijn onderwerp en het tegelijkertijd uitvergroot. De monumentaliteit van Molenkamps werk draagt er mede toe bij dat de kijkers het gevoel krijgen dat zij op de huid van het onderwerp zitten.

REF:BA21605
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden met koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.

Het werk is over het algemeen in een goede staat

Starttijd:24-05-2022 om 10:41
Eindtijd:29-05-2022 om 20:31
Openingsbod € 100
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingAlleen per koerier