Nico van der Jagt (naamvariant: Nicolaas van der Jagt) werd op 7 augustus 1888 in Tiel geboren en overleed op 18 maart 1959 in Den Haag. Hij was de broer van Herman van der Jagt (het meer bekende Pulchri-lid).
Nico van der Jagt was autodidact.
Nico van der Jagt was als kunstenaar actief in aanvankelijk Tiel maar later ook in Schoten (bij Haarlem) en Den Haag.
Hij was primair etser en tekenaar (zijn hoofdberoep was onderwijzer) en daarnaast grafisch kunstkenner.
Nico van der Jagt was lid van Pulchri Studio in Den Haag.
Vermeld in Scheen, Jacobs.
Goed
mooie scherpe ets - NIET ingelijst.
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 20,00