Nico van der Jagt, Poldersloot met knotwilgen, Ets

Nico van der Jagt, Poldersloot met knotwilgen, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Nico van der Jagt, Poldersloot met knotwilgen, Ets kopen? Bied vanaf 1!Nico van der Jagt, Poldersloot met knotwilgen, Ets kopen? Bied vanaf 1!Nico van der Jagt, Poldersloot met knotwilgen, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
  • Nico van der Jagt (1888-1959)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets door Nico van der Jagt

Voorstelling van een poldersloot met knotwilgen

Losbladig, beeldmaat 20x35, bladmaat 32x48

Gesigneerd in potlood r.o. 'Nico van der Jagt'

Gemonogrammeerd en gedateerd r.o. in de druk 'NvdJ 48', getiteld l.o. in potlood

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 16,00

Starttijd:26-11-2017 om 16:16
Eindtijd:07-12-2017 om 16:16

Biedingen (6):

lunazee
7 dec. / 16:11
€ 16
Katrien62
7 dec. / 16:11
€ 15
Katrien62
7 dec. / 07:58
€ 8
Oversloot
6 dec. / 21:15
€ 6
Noudje
6 dec. / 21:15
€ 6
Oversloot
27 nov. / 10:08
€ 1