Nico Vrielink - COMPLETE SET CONFRONTATIE met GAUGUIN

Nico Vrielink - COMPLETE SET CONFRONTATIE met GAUGUIN kopen? Bied vanaf 225!
  • Nico Vrielink (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Complete set van drie zeefdrukken van Nico Vrielink.

Afmeting blad  54 x 38 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd,

Nico Vrielink (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1099 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
54 cm
38 cm
Sluit over 8d 7u 51m 02s
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:01-10-2022 om 08:04
Eindtijd:13-10-2022 om 22:56