Nico Vrielink, ingelijste zeefdruk 'Jeane I'. - Verkocht

Nico Vrielink, ingelijste zeefdruk 'Jeane I'. kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Nico Vrielink, ingelijste zeefdruk 'Jeane I'. kopen? Bied vanaf 175!Nico Vrielink, ingelijste zeefdruk 'Jeane I'. kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

791 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Nico Vrielink (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Nico Vrielink, ingelijste zeefdruk 'Jeane I'.

Titel: Jeane I
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst:  123 cm x 88 cm
Oplage: 57/125
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst.
Conditie: In zeer goede staat

Bezorging per koerier in overleg; afhankelijk van het aantal km.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:07-02-2016 om 11:55
Eindtijd:14-02-2016 om 11:55
AA60
14 feb. / 11:24
€ 175