Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR Handgesigneerd

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Nico Vrielink (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk ( 36 drukgangen) van Nico Vrielink.

Afmeting blad 73x55 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Nico Vrielink (1958)

Alle items van deze kunstenaar(24)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
73 cm
55 cm
Sluit over 7d 6u 35m 30s
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:17-08-2022 om 08:10
Eindtijd:25-08-2022 om 22:43