Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CONFRONTATIE met GAUGUIN I kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Nico Vrielink (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Nico Vrielink.

Afmeting blad  54 x 38 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Nico Vrielink (1958)

Alle items van deze kunstenaar(24)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
38 cm
54 cm
Starttijd:22-12-2021 om 08:09
Eindtijd:28-12-2021 om 22:51
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieSNEEK, Nederland