Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Nico Vrielink (1958)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageAP
Zeer fraaie kleurnzeefdruk  (36 drukgangen ) van Nico Vrielink.

Afmeting blad  40 x 32 cm in nieuwstaat.

handgesigneerd AP  exemplaar.

Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:02-01-2021 om 08:06
Eindtijd:17-01-2021 om 21:24

Biedingen (1):

Leahs
17 jan. / 20:45
€ 85