Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II --- HANDGESIGNEERD

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 59!
  • Nico Vrielink (1958)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie zeefdruk van Nico Vrielink

Afmeting blad: 32 x 40 cm in nieuwstaat

Handgesigneerd

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Starttijd6-4-2024 om 14:18
Eindtijd12-4-2024 om 19:25
Openingsbod € 59
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDiemen,  Nederland