Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk OP WEG NAAR DE TEMPEL Handgesigneerd

Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk OP WEG NAAR DE TEMPEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Nico Vrielink (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie kleurenzeefdruk van Nico Vrielink.

Afmeting werk 40 x 32 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Nico Vrielink (1958)

Alle items van deze kunstenaar(24)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
32 cm
40 cm
Sluit over 12d 6u 16m 37s
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:17-08-2022 om 08:08
Eindtijd:30-08-2022 om 22:37